Kullanım Sözleşmesi

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. aktifduyu.com.tr web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları

aktifduyu.com.tr web sitesinin tüm hakları Aktif Duyu Merkezleri’ne aittir. aktifduyu.com.tr sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Aktif Duyu Merkezleri’nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Aktif Duyu Merkezleri’nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri

aktifduyu.com.tr web sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

aktifduyu.com.tr her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Aktif Duyu Merkezleri sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

aktifduyu.com.tr sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek, reklam ya da partner şirketlerdir. aktifduyu.com.tr sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Aktif Duyu Merkezleri sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların aktifduyu.com.tr’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında

aktifduyu.com.tr internet sitesinde, kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, aktifduyu.com.tr’ın danışman kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları form ve e-posta iletişim sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklara Dair

aktifduyu.com.tr sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat aktifduyu.com.tr ve sahibi Aktif Duyu Merkezleri site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. aktifduyu.com.tr sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir randevu, satış veya bilgi hatasından dolayı aktifduyu.com.tr sitesi ve sahibi Aktif Duyu Merkezleri’ne sorumluluk yüklenemez.

aktifduyu.com.tr ve sahibi Aktif Duyu Merkezleri sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı aktifduyu.com.tr sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Aktif Duyu Merkezleri bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.