Sayın Aktif Duyu Yetkilileri

babam 88 yaşında. iki kulağı da duymuyordu. Kocaeli Üniversite Hastanesinden aldığımız rapor ile işitme cihazı almaya geldik. Randevumuz Ecem Yılmaz ileydi. Ecem hanımın bize ilgisi, nazikliği, alışık olmadığımız kadar yardımsever oluşu beni ve babamı çok etkiledi. Elemanınız Ecem hanıma ve onu yetiştiren, çalıştıran bu güzel kuruma teşekkürü borç biliriz.

sevgiler.

 

MKK / 08.02.2020

MKK

Sevgili Aktif Duyu Çalışanları

2011 yılında aldığım cihazımı (phonak) yıllardır sorunsuz kullanıyorum. Bunun bu kadar uzun ve dayanıklı olmasını siz aktif duyu çalışanlarına borçluyum. Hepinize, yıllardır düzenli aralıklarla beni arayıp hatırlatıp bakım yaptırmama vesile olduğunuz için ayrı ayrı teşekkür ederim.

HO/ 10.03.2020

HO

sevgili Aktif Duyu ;

ilk olarak sizlerle tanışmak ve hizmet almak beni ve ailemi şereflendirdi.

Ebru hanım gibi bir hanımefendinin ilgi ve alakasından ve sağlığımda bir tuzu olduğu için çok çok teşekkür ederim.

 

CKÖ /08.08.2020

CKÖ

Sayın Yetkili;

 

Birçok alanda hizmet sektörü yapan firmalardan danışmanlık eşliğinde mal ve hizmet almış bulunmaktayım. Ancak Annem N. G. için işletmeniz den duyma cihazı talep etmem ile başlayan çalışmamız ve sonrası dönemlerde ince ayarlar ve sistemin devre alınmasının yanında duyma engelli olan kişinin memnuniyetine kadar geçen sürede ; operasyonun  takip edilmesi sırasında gösterilen yakın ilgi ve konusunda her türlü bilgiye sahip olmanın yanında bunu aktarma sırasında göstermiş olduğu sabır ve yetkinliği konusunda tam olan Sn.Hakan Parçal ‘ı sizin nezdinizde tebrik eder; işletmeniz ve diğer elemanlara başarılar dilerim.

 

C.HÜYÜKLÜOĞLU

Sn yetkililer ,

 

2007 yılından itibaren işitme cihazı kullanmaktayım… İşitme kaybının yaşam kalitesini negatif yönde nasıl etkilediğini yaşayarak bilenlerdeyim… işitme cihazı kullanmaya Starkey ile başladım… yurt dışında çalıştığım için eposta ile gelişmeleri takip etme isteğime en iyi yaklaşım aktif duyudan geldi ve oturduğum yer itibarıyla kadıköy subesinin iletişim bilgilerini verdiler… Aktif duyu beni Phonak ile tanıştırdı… yurda ilk gelişimde ziyaret ettim ve o günden beri Phonak işitme cihazı kullanıyorum… hem bakım hemde gelişmeler konusunda iyi hizmet alırken kadro değişti… üzülürken Ebru Keskin Hnmla tanıştırıldım… o kadar iyi hizmet veriyorduki eski kadroları çok sevmeme rağmen kısa sürede onların eksikliğini hiç duymadım, memnuniyetim giderek arttı… yurt dışında iken Aralık ayında Ebru hnm bana ulaşarak Phonak’ın en son teknolojisi ürünün tanıtımını eposta ile yaptı ve bu kaliteye en uygun indirim almamı sağladı… yılbaşı tatiline yanıma gelen ailem satın alıp getirdi… pilot taşımaya gerek kalmıyordu…yurda izne gelince bakım ve ayar işlerinde sıcak yaklaşımını elden bırakmayan aktif duyu ve Ebru Keskin hnma çok çok teşekkür ediyorum, yeni gelişmeleri ve en iyi fiyatı bildirmesini bekliyorum…

C.Özsoy

Ben 1947 doğumlu emekli vatandaşım 1962 yılından beri kuyumculukla uğraşıyorum.Bendeniz bu süre zarfında kendime işitme cihazı olarak seçtiğim phonak işitme cihazından çok çok memnun kaldığımı itiraf ediyorum.Bilhassa en çok memnun kaldığım yapılan servisten ve hizmetten çok çok memnunum.Daha evvel siemens marka işitme cihazı kullandım.Hiç memnun kalmadım.Bütün dostlarıma bu firmayı tavsiye edeceğim. Saygılarımla…

H DAR

Ebru Hanımı işitme merkezine ilk gelişimde tanıdım ve iyi ki tanımışım.Gösterdiği insanlığına hayran oldum.Mesleğinde eğitici olması çok güzel.Başarılarının devam etmesini dilerim. Not:Bugün yanımda eşim de vardı..

M AKDOĞAN

Yıllardır vermekte olduğunuz hizmetler,güvenli,hızlı ve sürekli servisleriniz için çok teşekkür ederim.

A ERTEN

Aktif Duyu işitme merkezinde çalışan Hakan Parçal benim yaşam kalitemi bana verdiği işitme cihazı hizmetiyle çok yükseltmiştir.2014’te işitme cihazı kullanmaya başladım.Çok çeşitli vilayetlerden ve merkezlerden cihaz aldım hiç net kullanamadım.Ne zaman Hakan bey cihazıma ayar yaptı şu anda net olarak tv izliyor ve telefonla konuşabiliyorum.Kendisine kucak dolusu teşekkürler.

F H ÖDEMİŞ

Önce iyi günler diliyorum. Sonra da Aktif Duyu Ankara şubeniz için teşekkür ve takdirlerimi iletiyorum. 2012 yılından bu yana sağ kulağım için firmanızın ürününü kullanıyorum. Geçtiğimiz hafta diğer kulağım için de gerektiğinden ürün yeniledik. Başta İstek Hanım olmak üzere elemanlarınızdan, sıcak ortamdan, ilgi ve duyarlıktan son derece memnunum. Hep şikayet iletmeye alışığızdır oysa takdir bildirmek de bir o kadar önemlidir diye düşünmekteyim. İki ablamı ve arkadaşlarımı da yönlendiriyorum İstek Hanım’ın özenini anlatarak. Herkes memnun. Teşekkürlerimi sunuyorum.

L Serpil