CROS

CROS

Her yönden kablosuz işitme deneyimi

Sadece 1 kulağıyla işitme yeteneğine sahip olan bireyler çok farklı ses ortamlarında önemli zorluklarla karşı karşıya kalırlar.

İşitmeyen kulağın tarafından gelen sesleri anlamak neredeyse imkansızdır.

CROS bir kulağındaki ciddi işitme kaybı nedeniyle, bu kulağına işitme cihazı uygulanamayan bireylerin daha iyi iletişim kurmasını sağlar. Diğer kulağın normal ya da işitme kayıplı olmasından bağımsız olarak ideal bir çözümdür. Şimdiye kadar bu çözümü sağlayabilen sistemler kabloluydu.

CROS ise hem kablosuz, hem de estetik yönden çekici bir çözümdür. Sesleri duyabilmek için artık nereye ve hangi pozisyonda oturmanız gerektiğini düşünmenize ihtiyaç kalmayacak. CROS iş toplantılarını, aile buluşmalarını ya da araçta seyahat halinde konuşmayı bir problem olmaktan çıkarıp, size mükemmel bir iletişim sunar.

CROS aynı zamanda ses kaynağına dikkati yönelterek, güvenliği arttırır. Hızlı ve kolayca uygulanır. Yeni ya da eski cihazla kazanç arttıran bir bileşke sağlar. Kolayca çıkarılabilir. Özgürce yaşamak için tasarlanmıştır. CROS ile başınızı çevirmeden her yönden gelen sesleri işitirsiniz.

SADECE BİR KULAĞINIZ MI DUYUYOR ? – SİZE İŞİTME CİHAZI BİR İŞİNİZE YARAMAZ MI DENİLDİ ?

CROS şimdiye kadar farkına varamadığınız sesleri işitmenize yardımcı olur. Sınırlarınızın dışında yaşanan ses ortamlarına kapılarınızı açan en pratik kablosuz çözümdür.

PHONAK yaşam kalitesini geliştiren teknoloji çözümleri sunar.